Ürünler
Yangın Algılama
    Eleks
      Paneller
      Dedektörler
      Butonlar
      Sirenler
      Aksesuarlar
    Global
    Wizmart
      Dedektörler
      Sirenler
      Çanlar
    ZITON
      Paneller
      Dedektörler
      Butonlar
      
      
    SD3
      Paneller
      Aksesuarlar
      Dedektörler
    Fulleon
      Sirenler
      Çanlar
      Butonlar
      Aksesuarlar
    Global
      Paneller
      Panel Aksesuarları
      Dedektörler
      Butonlar
      Sirenler
      Modüller
      Mikro Modüller
      Interface
      Röle Kartları
    ZITON
      Paneller
      Panel aksesuarları
      Dedektörler
      Butonlar
      Sirenler
      Modüller
      Diğer aksesuarlar
    Wizmart
      Dedektörler
    SD3
      Paneller
      Aksesuarlar
    ZITON
      Paneller
      Butonlar
Otomatik Söndürme
    Rouchtec
      Upright
    Jındun
      Upright
      Pendent
      Gizli Tip
      Duvar Tipi
      Hızlı Tepkili
      Rozetler
      Aksesuarlar
    Jindun
      Islak Alarm
      Su Akış
      Kelebek
    BCH
      Test ve Boşaltma
      İtfaiye Bağlantı Ağzı
    Firep
      Su Akış
      Kelebek
    Rapid Drop
      Islak Alarm
      Su Akış
      Kelebek
      Yükselen Milli
      Check
      Deluge
      Test ve Boşaltma
      İtfaiye Bağlantı Ağzı
Acil Çıkış
Acil Aydınlatma
Özel Dedektörler
    Eleks
    Wizmart
    Gasco
    SD3
    ZITON
    SD3
    Pulnix
    Test Çubuğu
    Sprey Aparatı
    Sökme Aparatı
    Sprey
Seslendirme
Gaz Algılama
    Dedektörler
    Panolar
    Transmitterler
CCTV
    Standart
    Dome
    Gece Görüşlü
    Speed Dome
Hırsız Alarmı
ALPHA 4
   ALPHA 4
4 Zonlu Yangın Alarm Kontrol Paneli - EN54,AFNOR,BOSEC

Konvansiyonel Yangın Algılama & Söndürme Paneli - 8 Zonlu Yangın Alarm Kontrol Paneli - EN54,AFNOR,BOSEC Onaylı -ALPHA 4Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli modüler bir yapıya sahip olup bir çok özelliği içinde barındırabilen ekonomik bir paneldir. Ufak sistemler için adapte edilmişlerdir. SMD teknolojisi kullanılarak mikroprosesör kontrollü imal edilmiştir. Kullanımı ve montajı son derece basittir. En basit versiyonu 4 bölgelidir ve ufak kurulumlar için tasarlanmıştır.

JD001-UB
   JD001-UB
Upright Sprinkler, Pirinç, 1/2

UPRIGHT SPRINKLER-Otomatik Sprinkler sisteminin bir parçasıdır. Otomatik olarak su fışkırtarak yangını söndürmek veya yangın algılama ve kontrol için kullanılır. Aşağı bakan tip olarak üretilmişlerdir. Otelleri, ticari binaları, depoları, garajları, ofis binalarını, hastaneleri, tekstil fabrikalarını, üretim atölyelerini veya hafif, orta ve ciddi tehlike derecesi olan binaları korumak için kullanılır.

EL3-Y
   EL3-Y
TEK YÜZLÜ MODELLER

EL3 Serisi,  yüksek kaliteli LED ışıklandırma ile  Sürekli ve Acilde 3 Saat - Yeşil, Tek Yüzlü

Acil yönlendirme ünitesi aynı zamanda elektrik kesildiğinde ikinci bir aydınlatma görevi yapar ve güç kaynağı vasıtasıyla genel olarak 3 saat arasında yönlendirme ve aydınlatma işlevini görür.

 

KM300
   KM300
KM300 Serisi Karbonmonoksit Panel

Kapalı otopark alanları için karbonmonoksit algılama ve egzoz fanlarının otomatik kontrolü amacıyla dizayn edilmiştir. CO Algılama Kontrol Panelleri Karbonmonoksit (CO) konsantrasyonu oluşan otopark alanlarında tamamıyla CO algılama için dizayn edilmiştir.

KM300 serisi kontrol panelleri ayrı ayrı kontrol edilebilen ve süpervize 1, 2, 3 veya 4 bölgeli olarak temin edilebilmektedir.

KM300 CO Kontrol Paneli büyük ve küçük ölçekli projelerde kullanılabilir. Her bir bölge 4500 m²'lik  alanı  kontrol edebildiği gibi, 4 bölgeli panel kullanılması halinde 18000 m²'ye kadar CO algılama yapılabilmektedir.

Her bir bölge için3 damarlı 1.5 mm² kablo üzerine en fazla 15 adet CO dedektörü bağlanabilmektedir. Ayrıca her bir bölge için 2 adet havalandırma/egzost rölesi ile 1 adet genel alarm rölesi, ayrı ayrı programlanabilir CO seviyelerine göre tanımlanabilmektedir.

Panel ile uyumlu saha cihazı olarak mikroişlemci tabanlı KMD300 dedektörleri kullanılmaktadır. CO algılama aralığı 0 - 300 ppm arasındadır. Dedektör üzerinde çakan yeşil ışık normal çalışma durumunu gösterir. Sürekli yanan kırmızı ışık ise 50 ppm üzerindeki CO yoğunluğunda görsel olarak haber verir. yanıp-sönen kırmızı ışık hata durumunu belirtmektedirTüm CO panellerinin ve CO dedektörünün CE, WEEE ve RoHS uyumlulukluk  sertifikaları mevcuttur.

EOD
   EOD
Optik Duman Dedektörü

Eleks marka Optik Etkili Duman Dedektörü, geniş bir alanda yavaş ve içten yanan yangınlara karşı erken uyarı vermek amacıyla dizayn edilmiştir ve en yaygın kullanılan bir dedektör tipidir.

JNR-V4-1
   JNR-V4-1
1 Loop Yangın Alarm Kontrol Paneli - 125 adres

JNR-V4  1 Çevrimli (Looplu) adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir.

EYIB
   EYIB
Yangın İhbar Butonu ve Kasası

Yangın İhbar Butonları, hem Camı Kır tipi hem de plastik cam  tipi şeklinde üretilmişlerdir. Dedektör zon hatlarına sınırsız sayıda bağlanabilirler. 24V olarak Yangın Algılama sistemlerinde, 12V olarak da Güvenlik Alarm Sistemlerinde kullanılır. Ayrıca 220V olarak da yine 220V sirenle beraber çalıştırılacak şekilde kullanılabilen manuel erken uyarı cihazlarıdır.

ECPN 1004
   ECPN 1004
4 Zonlu Yangın Alarm Kontrol Paneli

ECPN Serisi  4 Zonlu Yangın Alarm Kontrol Paneli modüler yapıdadır ve 32 zona kadar büyüyebilecek şekilde dizayn edilmiştir. 4 Zonlu zon arttırma kartları vasıtasıyla 8,12,16,20,24, 28 ve 32 zona kadar büyüyebilir. Her bir zona , maksimum 20 dedektör ve sınırsız sayıda yangın butonu bağlanabilir.

ERD
   ERD
Sıcaklık Artış Hızı Dedektörü

Eleks marka ERD Konvansiyonel Sıcaklık Artış Hızı Dedektörü, ortamdaki sıcaklığın anormal ve hızlı bir şekilde aniden yükselmesine tepki verecek şekilde dizayn edilmiştir. İki termistör üzerindeki gerilimleri karşılaştırmak suretiyle yangını kısa sürede algılar.

NX003-UB
   NX003-UB
Upright Sprinkler, Pirinç, UL/FM

UPRIGHT SPRINKLER-UL/FM ONAYLI-Otomatik Sprinkler sisteminin bir parçasıdır. Otomatik olarak su fışkırtarak yangını söndürmek veya yangın algılama ve kontrol için kullanılır. Aşağı bakan tip olarak üretilmişlerdir. Otelleri, ticari binaları, depoları, garajları, ofis binalarını, hastaneleri, tekstil fabrikalarını, üretim atölyelerini veya hafif, orta ve ciddi tehlike derecesi olan binaları korumak için kullanılır.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|
 
Iletisim Bilgileri    |    Haberler    |    Site Haritasi    |    Gizlilik    |    Kullanim Kosullari    |    © 2012 Eleks    |    Powered by iyiWebSitesi.com