Ürünler >> Yangın Algılama >> Adreslenebilir >> Global
Yangın Algılama
    Global
      Paneller
      Panel Aksesuarları
      Dedektörler
      Butonlar
      Sirenler
      Modüller
      Mikro Modüller
      Interface
      Röle Kartları
Otomatik Söndürme
Acil Çıkış
Acil Aydınlatma
Özel Dedektörler
Seslendirme
Gaz Algılama
CCTV
Hırsız Alarmı
JNR-V4-1
   JNR-V4-1
1 Loop Yangın Alarm Kontrol Paneli - 125 adres

JNR-V4  1 Çevrimli (Looplu) adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir.

VULCAN WSA
   VULCAN WSA
Adresli Elektronik Siren

VULCAN WSA beyaz ve kırmızı olmak üzere her iki renktede üretilen, düşük güç tüketim özelliği bulunan yüzeye montajlı bir adreslenebilir sirendir.  Sirenlerde 4 ayrı ses tonu mevcuttur. Eğer ptansiyometre kullanılması istenirse ses seviyesi düşürülebilir.

 3 I/O
    3 I/O

 

3 I/O modülü, normalde üç açık kuru kontak bağlantısı kullanarak, Yangın Paneli ile üçüncü parti arabirim ünitelerinin tam olarak izlenmesine imkan tanır
GFE-AD-ISO
   GFE-AD-ISO
Adresli Kısa Devre İzolatör Modülü

GFE-AD-ISOLATOR , Juno-Net veya Junior Adreslenebilir sistemlerde Kısa Devre hatlarına karşı koruma sağlamak için dizayn edilmişlerdir. Izolatör kısa devre olduğu anda o bölgenin bağlantısını keserek loop’u korur. Hata düzeldiği zaman, sistemin etkilenen parçaları tekrar loop’a bağlanır.

JNR-V4-2
   JNR-V4-2
2 Loop Yangın Alarm Kontrol Paneli - 250 adres

JNR-V4  2 Çevrimli (Looplu) adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 2 Çevrime toplam 250 adresli cihaz bağlanabilir.

GFE-AD-H
   GFE-AD-H
Adresli Isı Dedektörü

GFE-AD-H  Analogue Adreslenebilir Isı Dedektörüdür. Global Fire Equipment firmasının tüm adresli ürün çeşitleriyle ve Junior ve Juno -Net serisi Intelligent ( Akıllı ) Global Yangın Panelleri ile uyumlu olarak çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.

I/O
   I/O
Adreslenebilir Giriş / Çıkış Modülü

Normalde açık kuru kontak uçları kullanılan, Yangın Alarm Kontrol Paneli ile, üçüncü parti ekipmanlarının bağlantısına izin veren Adreslenebilir Giriş/Çıkış modülüdür.

MAM-RED
   MAM-RED
Manuel Adresleme Modülü

MAM, modülü konvansiyonel dedektörlerin, yangın butonlarının ve konvansiyonel Siren/Flaşörün adreslenmesinde ve bağlantısında kullanılır. Ufak boyutu ve 8 yollu DIL (Dual In – Line) Switch’e uyumluluğu ile adres konfigürasyonu ve adres ayar özelliği sayesinde MAM Modülü, konvansiyonel bir sistemin tüm komponentlerini, kolay bir şekilde adresli bir sisteme entegrasyonunu sağlar ve tesisatların yenilenmesinde ideal bir çözümdür.

J-NET-SC-001
   J-NET-SC-001
1 Loop Yangın Alarm Kontrol Paneli - 125 adres

JUNO NET  , Kompleks ve geniş alanlarda tesis edilen Yangın Algılama Sistemlerinin , kolayca oluşturulabilen Network Konfigürasyonunu yapabilme kapasitesi sayesinde , güçlü bir Analog Adresli Yangın Alarm Kontrol Paneli özelliği taşımaktadır.

GFE-AD-SH
   GFE-AD-SH
Adresli Kombine (Optik+Isı) Dedektörü

GFE-AD-SH  Analogue Adreslenebilir Kombine (Optik Duman +Isı ) Dedektörüdür. Global Fire Equipment firmasının tüm adresli ürün çeşitleriyle ve Junior ve Juno -Net serisi Intelligent ( Akıllı ) Global Yangın Panelleri ile uyumlu olarak çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

1|2|3|4|5
 
Iletisim Bilgileri    |    Haberler    |    Site Haritasi    |    Gizlilik    |    Kullanim Kosullari    |    © 2012 Eleks    |    Powered by iyiWebSitesi.com